Ostrovia vs Polonia po zimowej przerwie na Miejskim

Po zimowej przerwie wracamy na Stadion Miejski z dużą dawką futbolu w rundzie wiosennej IV Ligi. Biało-czerwoni najbliższe 4 pojedynki rozegrają w roli gospodarza.

W sobotę w meczu 22 kolejki podejmować będziemy Polonię Kępno. Rywal ostrowian zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów (bilans bramkowy 42:32). Najlepszym strzelcem Polonii jest Filip Latusek – 13 bramek, a 11 zdobył Łukasz Walczak. Kępińska drużyna w pojedynkach rundy wiosennej zdobyła 4 punkty.

Piłkarze Ostrovii 1909 odżyli po sobotnim sukcesie w Śmiłowie a także pucharowym pojedynku w Nowych Skalmierzycach. Teraz chcą wykorzystać atut własnego boiska i przed ostrowską publicznością pokusić się o kolejne cenne zwycięstwo.

Spotkanie Ostrovii 1909 z Polonią Kępno rozpocznie się w sobotę o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim.

Informacje organizacyjne
Bilety do nabycia w kasie od godziny 13.00 przy wejściu na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Kibic, który opuści trybunę w trakcie meczu/przerwie będzie mógł powrócić na obiekt po okazaniu zakupionego wcześniej ważnego biletu.

Na terenie trybuny głównej Stadionu Miejskiego będzie dostępny punkt gastronomiczny m.in. z napojami.