Ostrovia vs Tarnovia na koniec rundy. Wstęp wolny

Prezentujący najstabilniejszą dyspozycję zespół, aktualny wicelider tabeli będzie rywalem Ostrovii 1909 w ostatniej kolejce rundy jesiennej rozgrywek IV Ligi.

Mowa o ekipie Tarnovii Tarnowo Podgórne która wygrała 10 spotkań, 5 zremisowała i tylko raz przegrała. Ta porażka podopiecznym Sławomira Najtkowskiego przytrafiła się 14 września, a więc 2 miesiące temu w Ostrzeszowie. Od tego czasu Tarnovia nie przegrała dziewięciu kolejnych spotkań – 8 zwycięstw, 1 remis.

Łączny bilans ekipy z Tarnowa Podgórnego to 35 punktów przy stosunku bramek 32:19, pozwala zajmować drugie miejsce w tabeli.

Najlepszymi strzelcami Tarnovii są Maurycy Niemczyk – 9 bramek oraz Błażej Telichowski. Ten drugi wraz Bartoszem Ślusarskim i Zbigniewem Zakrzewski w przeszlości stanowili o sile Lecha Poznań i mają na swoim koncie wiele spotkań rozegranych nie tylko w polskiej ekstraklasie.

Ostrovię na pożegnanie rundy jesiennej czeka piekielnie trudne zadanie.

Sobotni mecz Ostrovii 1909 z Tarnovią rozpocznie się w sobotę o godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim.

Informujemy, że wstęp na to spotkanie jest bezpłatny. Zapraszamy i zachęcamy do przyłączenia się do akcji kibiców, którzy organizują zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Szczegóły tutaj.

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski