aa_orliki

Remis orlików 2006

aa_orlikiW kolejnym meczu ligowym nasze orliki z rocznika 2006 spotkały się z kolegami z Akademii Piłkarskiej Ostrów Wlkp. Bardzo dobrze to spotkanie rozpoczęli zawodnicy biało – czerwonych, którzy po 15 minutach i bramkach Oliviera Dolaty (rzut karny ) Dawida Lisa i Huberta Jurasika prowadzili już 3:0.

Jednak następne minuty to walka o każdą piłkę i bramka za bramkę. Młodzi zawodnicy Ostrovii prowadzili cały czas podczas trwania tego meczu , jednak jedna z ostatnich akcji AP Ostrów dała im wyrównanie. Kilka
ostatnich minut to frontalne ataki zawodników AP Ostrów, jednak ich młodsi koledzy z Ostrovii nie złożyli broni i walczyli do ostatniej minuty tego spotkania . Dla Ostrovii jeszcze jedną bramkę strzelił Mateusz Tyra a jedna bramka samobójcza .