Ovia1909grafika

Remis trzecioligowców

Ovia1909grafikaRemisem 1:1 zakończył się rozegrany w środowe popołudnie sparing Ostrovii 1909 z Piastem Kobylin. Mecz dwóch trzecioligowców obserwowała setka kibiców.

Fani spragnieni ligowego futbolu szczególnie w pierwszej części spotkania byli świadkami pojedynku na dobrym poziomie. Z obu stron nie brakowało dobrych sytuacji strzeleckich.

W 40 minucie uderzenie z dystansu Marcina Wojciechowskiego trafiło w poprzeczkę bramki gości. Ten zawodnik jeszcze przed przerwą zanotował asystę. Sytuacji po jego podaniu nie zmarnował Michał Giecz.

Także po zmianie stron nie brakowało dobrych zagrań. Kwadrans przed końcem Artur Krawczyk doprowadził do rezultatu 1:1.

Ostrovia 1909 Ostrów – Piast Kobylin 1:1 (1:0)

1:0 Michał Giecz (44′)

1:1 Artur Krawczyk (75′)

Skład Ostrovi 1909:

I połowa:

Sadowski – Czech, Reyer, Rusek, Szymanowski (35′ Krawczyk), Sobczak, Wojciechowski, Kaczmarek, Gościniak, Izydorski, Giecz.