Remis z Gromem

Po dwóch zwycięskich meczach na własnym boisku piłkarze trampkarza młodszego udali się na pierwszy wyjazd w tegorocznych rozgrywkach.

Drużyna pojechała do Goliny na mecz z miejscowym Gromem. Miejscowi od początku spotkania pokazali, że chcą grać twardo i bezkompromisowo. Pierwsze ciosy wyprowadzili piłkarze Gromu i po długich wybiciach na rosłego napastnika dosyć szybko wyszli na prowadzenie 2:0.

Z upływającymi minutami nasi chłopcy zaczynali sobie również stwarzać sytuacje bramkowe. W drugiej połowie gra toczyła się już tylko praktycznie na połowie przeciwnika, a nasza drużyna doprowadziła do remisu po rzucie karnym i rzucie wolnym.

-Mieliśmy trudności z budowaniem akcji. Zespół gospodarzy bardzo dobrze się bronił i do tego wyszedł na szybkie prowadzenie. Był to ciężki fizycznie mecz i niestety stworzyliśmy sobie za mało dogodnych sytuacji z gry by cieszyć się ze zwycięstwa – powiedział trener Konrad Rusek.

Grom Golina – TP Ostrovia 1909 2:2

Ostrovia: I.Pietrzak, A.Napierała, M.Piotrowski, D.Walczak, N.Latuszek, M.Derwich, O.Dolata, D.Jackowski, J.Różański(1), F.Hausman, K.Mielniczek, J.Adamiak, A.Andrzejczak, M.Błoch, M.Mentel, D.Lis, M.Kubiak(1)