Ovia1909grafika

Sparta – Ostrovia 0:10

Ovia1909grafikaStrzelecki festiwal w sobotnim sparingu ze Spartą Miejska Górka urządzili sobie piłkarze Ostrovii 1909. Biało-czerwoni pokonali na wyjeździe rywali 10:0.

Ekipa z Miejskiej Górki nie postawiła poprzeczki zbyt wysoko beniaminkowi III ligi. Praktycznie bezrobotni byli bramkarze ostrowskiej drużyny. Zawodnicy z pola z łatwością odbierali piłki przeciwnikom. Spotkanie rozegrano 3 tercje po 30 minut.

Następny sparing Ostrovia 1909 rozegra w środę na Stadionie Miejskim z Piastem Kobylin. O godzinie rozpoczęcia tego spotkania poinformujemy na naszych łamach.

Sparta Miejska Górka – Ostrovia 1909 Ostrów 0:10 (0:3, 0:3, 0:4)

Bramki: Damian Izydorski 3, Maciej Stawiński 3, Michał Giecz 2, Damian Czech, Daniel Kaczmarek.

I tercja:

Nowak – Rusek, Czech, Reyer, Szymanowski, Sobczak, Molka, Izydorski, Kaczmarek, Gościniak, Stawiński.

II tercja:

Nowak (45′ Tomczak) – Świtała, Czech, Szczepański, Rusek, Molka, Kaczmarek, Gościniak, Giecz, Izydorski, Stawiński.