Unia – Ostrovia 2:0

Kolejne niezłe spotkanie na wyjeździe zespołu Ostrovii 1909 nie przełożyło się na punkty. W sobotę biało-czerwonych 2:0 pokonała drużyna Unii Swarzędz.

W pierwszej odsłonie meczu po stałych fragmentach gry niezłe okazje miał Łukasz Wiącek. W 28 minucie jeden błąd w środku pola wykorzystali gospodarze i Krystian Antczak umieścił piłkę w siatce. W 40 minucie zbyt lekko uderzał Marek Szymanowski i golkiper Unii nie dał się zaskoczyć.

Po przerwie Ostrovia atakowała chcąc wywieźć korzystny wynik z trudnego terenu. Niedługo po wznowieniu obrońcy Unii zblokowali Marka Szymanowskiego. Kwadrans przed końcem piłkę dorzucał Daniel Kaczmarek, ale niewiele brakło Jakubowi Jędrzejakowi by zmienić lot piłki i skierować ją do bramki. W 88 minucie strzał z okolic 25 metra Daniela Kaczmarka poza linię końcową sparował golkiper gospodarzy. Ci w doliczonym czasie wyprowadzili kontrę a Piotr Babuszkiewicz ustalił wynik meczu.

Unia Swarzędz – Ostrovia 1909 2:0 (1:0)
Ostrovia: Bartosz Jankowski – Kamil Krawczyk, Jakub Jędrzejak, Łukasz Wiącek, Damian Błaszczyk (85′ Patryk Kaźmierczak), Marek Szymanowski, Maciej Kaniewski, Krystian Mokrzycki, Mariusz Poślednik (65′ Grzegorz Wachowiak), Daniel Kaczmarek, Maciej Mikulski.