Unia – Ostrovia 2:0

Kolejne niezłe spotkanie na wyjeździe zespołu Ostrovii 1909 nie przełożyło się na punkty. W sobotę biało-czerwonych 2:0 pokonała drużyna Unii Swarzędz.

W pierwszej odsłonie meczu po stałych fragmentach gry niezłe okazje miał Łukasz Wiącek. W 28 minucie jeden błąd w środku pola wykorzystali gospodarze i Krystian Antczak umieścił piłkę w siatce. W 40 minucie zbyt lekko uderzał Marek Szymanowski i golkiper Unii nie dał się zaskoczyć.

Po przerwie Ostrovia atakowała chcąc wywieźć korzystny wynik z trudnego terenu. Niedługo po wznowieniu obrońcy Unii zblokowali Marka Szymanowskiego. Kwadrans przed końcem piłkę dorzucał Daniel Kaczmarek, ale niewiele brakło Jakubowi Jędrzejakowi by zmienić lot piłki i skierować ją do bramki. W 88 minucie strzał z okolic 25 metra Daniela Kaczmarka poza linię końcową sparował golkiper gospodarzy. Ci w doliczonym czasie wyprowadzili kontrę a Piotr Babuszkiewicz ustalił wynik meczu.

Unia Swarzędz – Ostrovia 1909 2:0 (1:0)
Ostrovia: Bartosz Jankowski – Kamil Krawczyk, Jakub Jędrzejak, Łukasz Wiącek, Damian Błaszczyk (85′ Patryk Kaźmierczak), Marek Szymanowski, Maciej Kaniewski (65′ Michał Giecz), Krystian Mokrzycki, Mariusz Poślednik (65′ Grzegorz Wachowiak), Daniel Kaczmarek, Maciej Mikulski.

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski