Pokonały lidera III ligi

Miłą niespodziankę na koniec rundy jesiennej sprawił drugi zespół piłkarek Ostrovii 1909 występujący na szczeblu III ligi wielkopolskiej. Podopieczne Arkadiusza Piaseckiego pokonały w sobotę lidera tabeli,  drużynę Juna Trans Stare Oborzyska.

– Pierwsza połowa to bardzo wyrównana gra, zarówno drużyna z Oborzysk jak i my stwarzamy sobie sytuacje. Po uderzeniu Zuzi Urban pierwsza bramka należy do nas. Po krótkim czasie Zuzia pewnym strzałem znów trafia do bramki i pierwszą połowę wygrywamy 2:0. W drugiej połowie wszedł lekki chaos ale nadal nie odstawiamy nogi. Niestety tracimy bramkę. Szybko odgrywamy się i do siatki znów trafia Zuzia. Ostatnią bramkę dla Ovii trafia Olga Witczak. W ostatnich minutach tracimy drugą bramkę.  Po ostatnim gwizdu schodzimy z boiska z dużymi uśmiechami na twarzy wygrywając z liderem 4:2! – relacjonują młode piłkarki

Ostrovia 1909 – Juna Trans Stare Oborzyska 4:2

Bramki: Zuzanna Urban 3, Olga Witczak.

Ostrovia:
A. Grabarek-K.Twardowska(N. Wasiak), P.Turbańska, N.Kołodziej, Z.Czub, P.Golińska, I.Tasarek(I.Kałużna), J.Wróbel(J.Muszalska), O.Witczak(A.Wróbel), Z.Urban, O.Skowrońska.

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski