aa_dziewczyny

Derbowe zwycięstwo (Foto)

aa_dziewczynyPo ciekawym spotkaniu rozegranym w środowe popołudnie na Stadionie Miejskim piłkarki Ostrovii 1909 pokonały KKS Włłókniarz 1926 Kalisz 3:2.

Wynik meczu już w pierwszej akcji otworzyła Małgorzata Knuła. Kolejne dwie bramki – w 15 i 25 minucie zdobyły kaliszanki. Przed przerwą do stanu 2:2 doprowadziła Knuła. Ta sama zawodniczka wyprowadziła Ostrovię 1909 na prowadzenie 3:2 w 50 minucie. W ostatnich fragmnentach meczu rywalki dążyły do odrobienia strat, ale na szczęście biało-czerwone umiejętnie się broniły i zainkasowały na swoje konto 3 punkty za zwycięstwo.

Zapraszamy do galerii z tego spotkania, gdzie znajduje się dokładnie 100 zdjęć z tego pojedynku.

W najbliższą sobotę podopieczne Łukasza Pawlaka czeka wyjazdowy mecz z Delfinem Ślesin.