Sparing dla czwartoligowca z Gołuchowa

Seniorzy Ostrovii 1909 w kolejnej grze kontrolnej zmierzyli się z LKS Gołuchów, solidnym czwartoligowym zespołem.

Początek spotkania w wykonaniu biało-czerwonych napawał optymizmem. Dwukrotnie na bramkę rywali uderzał Mariusz Poślednik (interweniował golkiper) a raz niecelnie strzelił Mateusz Rachwalski.

Gola w 25 minucie zdobył Piotr Skrzypczak. Ekipa „Żubrów” z Gołuchowa odrobiła straty 3 minuty później. Czwartoligowiec prowadzenie objął w 70 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego. Rezultat 1:2 utrzymał się już do końcowego gwizdka, chociaż do końca nie odzwierciedla on wydarzeń na boisku za Parowozownią.

Dla obu zespołów był to pożyteczny sparing.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – LKS Gołuchów 1:2 (1:1)

Bramka dla Ostrovii: Piotr Skrzypczak (25’)