Zwycięstwo nad Polonią Kępno

Seniorzy Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski pokonali Polonię 1908 Marcinki Kępno 3:0.

Wynik sparingu został ustalony już w pierwszych fragmentach spotkania. Po 20 minutach gry było już 3:0 dla biało-czerwonych. Gospodarze stworzyli jeszcze kilka groźnych akcji i gdyby nie interwencje bramkarza Polonii prowadzenie do przerwy byłoby jeszcze bardziej okazalsze.

Z kolei bezrobotny w bramce Ostrovii był Bartosz Jankowski.Po zmianie stron wydarzenia na boisku się odwróciły i to drużyna z Kępna tworzyła zagrożenie pod ostrowską bramką.

Postacią numer 1 na murawie był Bartosz Jureczek – golkiper biało-czerwonych kilkukrotnie uratował swój zespół przed stratą gola.

Ostrovia 1909 – Polonia 1908 Marcinki Kępno 3:0 (3:0)

1:0 Mariusz Poślednik (15’)

2:0 Mikołaj Marciniak (16’)

3:0 Mikołaj Marciniak (20’)

Ostrovia: Bartosz Jankowski (46’ Bartosz Jureczek) – Eryk Kuszaj (46’ Patryk Perz), Paweł Zadka, Jakub Jędrzejak (46’ Nikodem Nowacki), Konrad Rusek, Piotr Skrzypczak (14’ Mariusz Poślednik), Tomasz Kowalski (46’ Peter Suswam), Jakub Kramarczyk (46’ Kamil Malczyk), Mikołaj Lewandowski (46’ Adam Sobański), Mikołaj Marciniak (46’ Nikodem Modrzyński), Łukasz Budziak (46’ Maciej Kaniewski)